Červen 2013

Loučím se, blogový světě! :-)

16. června 2013 v 10:45 | Leela✿
Asi už ste podle nadpisu článku zjistily, že se loučím s blogovým světěm. Ztratila sem celé své navštěvníky mého blogu, stejně nechci pořád tvrdnout u počítače ale taky jít někdy ven. Teď když ještě nemáme ten kabel, tak chodim s kámošema ven každý den. Baví mě to víc v realitě než někde na netu kde člověk může i lhát apod. Tento blog sem si založila z důvodu, že sem chtěla vědět jaké je to v blogovém světě a vím, že už si nikdy blog neudělám. I kdybych si ho udělala, tak nebude dobrý jako tento, tenhle už mám od roku 2012 od srpna. Vim že si tento článek nepřečte ani čtvrtina z mích návštěvníků, tak pokud máte facebook přidejte si mě : Lucka Magůrková - a můžeme si psát v CHATU, na fb sem vždycky aktivní každý den, ted si tam píšu s Wendyss takže.... Tak si mě vyhledejte na facebooku a tady máte kdyžtak na rozloučenou fotku :-)
ten kdo by mě na fb nemohl najít, mám odkaz na můj fb v horním boxu.

Tak papa, mějte se všichni :-)

Louny

6. června 2013 v 14:54 | Leela✿ |  Ostatní
Ahoj,
byly sme v sobotu v Lounech a vyhráli sme : 1.místo formace Šachy, 3.místo malá skupina Duha, 6.místo duo Hvězdná noc.. tady fotky!

Kissáci budou v Praze a já ne.. :-(

6. června 2013 v 14:44 | Leela✿
Kissáci budou v Praze 14.6. v 02 aréně a já tam nebudu.. :-( Škoda mno.. Tady máte jejich fotičky, miláčci moji :-*
Mamka s taťkou byli v Ostravě na jejich koncertu, ale to jsem byla ještě malá..


Design pro Barču

6. června 2013 v 14:42 | Leela✿ |  Designy
Tady ho máš, Barů, promiň že som tam nedala tu červenou rudou, ale prostě bílá je lepší :D máš tam kotě a ty celebrity

"Povodně".

6. června 2013 v 14:40 | Leela✿ |  Témata týdne
Největší povodně byly v roce 2002. Všechny kdo měly chatky, domy u vody tak je to zasáhlo. Zasáhlo to i jejich zahrady. Teď v roce 2013 je to stejné. Možná bude hůř, možná nebude. V Písku hladina vody stoupá více k mostu, v Praze se vylívá Vltava, v Táboře a v Sudoměřicích u Bechyně a v Bechyni se vylívá zas Lužnice, povodeň zasáhla Plzeňskou a Pražskou ZOO a v Ústí nad Labem je to teď nejhorší. Kdy voda přestane? Kdy už přestanou povodně? Povodeň může být jako v roce 2002, ale to by v Písku zasáhl most a ten most by tam nebyl ani vidět. Na TN.CZ je spousta videí, jak to vypadá v Hřensku, v Praze a sou tam videa online. Někteří lidé si z toho dělají srandu, říkají že je to nezasáhne ale kdo ví?

Písek v roce 2002

rok 2013 - řeka Vltava s Berounkou

Povodně můžou přestat nebo naopak zase řádit po celé České republice. My sme v Táboře nahoře na kopci, dole máme řeku Lužnici která už zaplavila naše hřiště, loď vypadá jako Titanic, modlíme se, aby to k nám nedošlo nebo aby to alespoň nedošlo na beton kde se bruslí apod.

foto u nás :