Květen 2013

Tori a její život - 2.kapitola

23. května 2013 v 14:10 | Leela✿
Libor nešťastně odešel po schodech dolů z prvního patra jejich domu. Hej, taťko tak sorry."řekl pořád ještě rozesmále Martin. To je dobrý, každý musí mít dítě který se mu jednou za čas začne smát."řekl Libor už trochu šťastněji. Zlobíš se?"zeptal se Martin. Ne, už se nezlobim když ses mi přišel omluvit."odpověděl Libor. Jak se těšíš zítra do nové školy?"zeptal se Libor Martina když se Martin díval na internet na fotky jeho nové školy. Jo, docela v poho. Hele dívej, jakou tam maj krásnou jídelnu!"řekl Martin a začal si prohlížet další fotky jeho školy. A ty stoly, ty židle!"zajásal Martin. Dit to vypadá jako kdyby to byl 2 stupeň základní školy! Dit to už je Martine 2. stupeň!"řekl Libor a odešel z Martinova pokoje. Dit já to vim, hele, řekni mamce že du dneska spát o půlnoci!"zakřičel ještě Martin na Libora který už byl za dveřma, ale pořád ho ještě slyšel. Ok, ale až ráno budeš ospalej a budeš zase kecat že nejdeš do školy tak na tebe vyleju kíbl vody a bude."odsekl do Libor.

Tori, máš večeři!"řekla hlasitě Katy. Tori rychle běžela po schodech do kuchyně, protože se nemohla dočkat gulášové polívky. Hlavně foukej, ať si nespálíš pusu."řekla Katy když nandávala gulášovou Liborovy a Martinovy. Tori raději foukala, aby si tu pusu nespálila, protože se zítra těšila do nové školy a ve škole přece mluvit musí. Martine, Libore večeře!"řekla hlasitě Katy. Mám ti od Martina vzkázat, že jde dnes spát někdy o půlnoci."řekl Libor a přisedl si ke stolu kde na něj čekala horká gulášovka. Vedle Tori a Libora byla pořád prázdná židle. Naproti Tori seděla Katy a tak už zbýval jen jediný člen jejich rodiny. Martin. Martine, máš tu večeři a nebudu to opakovat stokrát!"řekla o mnoho víc hlasitějc Katy a brala si první lžičku gulášovky. Jo,jo mami klidně to dej bezdomovcům já nechci právě hraju MC a nemůžu se odtrhnout!" zakřičel ze zhora Martin a Katy se tak rozzlobila, že mu tu gulášovku vylila z talíře do záchoda a Martin neměl večeři. Mami a co teď bude mít Martin k večeři?" zeptala se Tori udiveně. Nic, řekl že ji mám dát bezdomovcům tak jsem ji vylila do záchoda a je po večeři."řekla Katy a dávala svůj dojezený talíř gulášovky do myčky. Postupně ho tam dal i Libor s Tori.

Po pár sekundách, minutách a hodinách už bylo 22:00 a pro Tori byl čas jít do postele. Tori, notak!"řekl Libor. Ne tati, já ještě nechci jít spát!"zaječela Tori. Jejich dům byl teď tak hlučný, než když národní divadlo vybouchlo. Tak dobře, buď si vzhůru jako Martin, také na tebe vyliju ráno kíbl se studenou vodou."řekl Libor a odešel. Tori nechtěla vstát tak, že na ní její taťka vyleje kíbl se studenou vodou. Chtěla se vzbudit se slovy rodičů: Vstávej zlatičko, už je ráno. Proto raději usnula za pár sekund sama, bez nějakých hádek a bylo to tak lepší.

líbilo? za týden napíšu další :-)


Cirkus Berousek

23. května 2013 v 13:31 | Leela✿ |  Deníček
V pátek sme byli s kamarádkou Zuzkou v cirkuse Berousek. Do Tábora dorazil už ve středu, ale to sme neměly čas kvůli škole. Ve škole sme dostali vstupenky se kterými platíme jen 150,- a jinak to stálo asi 170,- takže i tak sme to se Zuzkou použily. Byl tam mluvící kůň, žongléř, akrobatka, krokodýlové, kachny,husy, psi, pirátky a mnoho dalších :_) Byl to ten nejlepší cirkus roku :-D tady alespoň jedna fotka akrobatky, který se dost podařil provaz :-)


PetContest-jak dopadlo hlasování a kdo vyhrál?

23. května 2013 v 13:27 | Leela✿ |  Soutěže
Tak jak už víte, před několika měsícema :D jsem udělala soutěž PetContest.. Tady máte hlasy :

Wendyss - Lilian56% (70)
Teddy - beze jména12% (15)
Antje - Píďa16.8% (21)
Broken Bear(Susen) - Ouško15.2% (19)

Nejvíce hlasů má Wendyss s jejím křečkem Lilianem. Wendyss, vyhráváš! :-) Druhé místo má Antje a její roztomilý pejsek Píďa také gratuluji a na třetím místě skončila Broken Bear(Susen) se svým morčátkem Ouško, také moc gratuluji! Bohužel na posledním místě skončila Teddy se svými rybyčkami. Tady máte ceny:
1.místo- krmivo pro tvého mazlíčka, diplom, design(pokud chceš :) )
2.místo- diplom, design
3.místo- diplom

Design nemusíte chtít, diplom si vyberte do komentů s čím chcete a to krmivo pro mazlíčka je jen pro Wendyss za to 1.místo tak mi napiš na e-mail a domluvíme se :-)

Všem vítězům gratuluji!

Zase další soutěž :)

14. května 2013 v 14:13 | Leela✿ |  Deníček
Tak 28. dubna jsme jeli autobusem my ATAK z břišňákama do Chomutova. Měli sme trému ale co je hlavní tak ... máme zlatou!! Jupí :D byl tam obrovskej tygr bílej za 1. místo a my ho vyhráli, já ho měla doma a dám vám sem fotku :-) pak ještě sme dostali za 1. místo obrovskej košík se skleničkama, šampusemma, chipsama, bonbónama, žvejkačkama, lízátkama a křupkama apod. Tady máte tu fotku, já musím už jít - jdu na oslavu narozenin Elíka .. ten tygr se jmenuje Atakáček(tak ho holky pojmenovaly)


Tori a její život - 1.kapitola

14. května 2013 v 14:02 | Leela✿
Martine, tak už dělej a neloudej se!"řekla mamka. Tak si neměla kupovat tolik věcí, kdo se s tim má tahat?"řekl otravně a znuděně Martin. Neměl ses nabízet, že mi pomůžeš s nákupem."řekla mamka a už odemikala dveře od domu. Konečně, konečně sme doma!" zakřičel radostí Martin a shodil všechny tašky s nákůpem na zem a běžel do pokoje. Díky za pomoc, Martine!" řekla za ním mamka. Tori, kde si?" zeptala se mamka. Já sem nahoře, mami." řekla jsem a šla sem ze schodů dolů za mamkou. Ahoj Tori, koupila jsem ti ten časopis, cos chtěla." řekla mamka. Čau mami, jo díky, hele já du teď nahoru do pokoje zbalit si tašku zítra poprvý do školy." řekla jsem a než mamka stačila říct ň, už jsem byla fuč.

Ahoj Katy, co jsi koupila, že Martin na hoře leží a má puštěný rádiou na plný pecky?" zeptal se taťka. Jen důležitý věci, jako jsou kartáčky, jídlo a novej toustovač." řekla mamka když vybalovala tašku. Aha, zítra jdu nakoupit do ASKA ten gauč do obýváku, ten starej z Tábora už byl tak starej, že se v něm prokousávaly malý myšky." řekl radostně taťka a vzal si křupky, které mamka vybalila na stůl. Po schodech na horu šel taťka a zakřičel tak hlasitě, že to bylo snad slyšet až na druhou půlu zeměkoule, že to slyšel i prezident Zeman, kterej určitě zas pil :D . Jéžiš, to si snad přišel zase na další vtip pro mě a pro Tori?" zeptal se otráveně a ospale Martin. Jo přišel." řekl taťka a otevřel dveře od pokoje kde byla Tori. Máš zas novej vtip, tati?" zeptala se Tori a zabouchla taťkovi dveře před nosem. J......." ani to nestihl doříct a měl nos připlácnutý na dveřích. Haha, tak už vim co si myslel tím vtipem!" řekl Martin a začal se hrozně smát.

doufám, že se aspoň trochu líbilo

Úvod příběhu - Tori a její život

14. května 2013 v 13:37 | Leela✿ |  Leela a její vymyšlené příběhy

Tori a její život

Úvod

Tori bydlí se svým starším bratrem Martinem(15), s mamkou Katy(40), a taťkou Liborem(43) v Táboře. Tam se jim však přestalo už líbit, a přestěhovali se do Prahy. V Praze se Tori setká s novými přáteli, mají vlastní partu HOLEK. Martin se setká s nejůžasnější holkou Anetou. Ze začátku budou jen kamarádi, ale pak se stane i něco víc. Tori dostane od svých rodičů nový notebook a bude šťastná. S kamarádkou Jade Tori tancuje vždy na besídkách a akademiích, protože jsou obě super a umí krásně tančit. Jade pak uvidí svou hlavní nepřítelkyni Annu, jak se baví s Tori a začnou si nadávat. Jade nechce, aby ji tu nejlepší kamarádku Tori přebrala. Anna byla vždy žárlivá a proto nikdy neměla žádné kamarádky a kamarády. Tori a Jade jsou nerozlučná dvojka :-)

Bude to na kapitoly, ve čtvrtek napíšu hned první: :D


Nedopsala jsem vám to! :O

9. května 2013 v 14:25 | Leela✿ |  Ostatní
No, takže jak jsem byla nemocná, jak sem měla horečky tak pak se stalo něco horšího :D ...

Dess s Victorii Justice

9. května 2013 v 14:14 | Leela✿ |  Designy
Tak na blogu aktivní budu vždy jen ve čtvrtek, ale prozatím nic neslibuju :( Teď ho mám zatím do 14:30, tak jsem alespoň udělala design v PF s Victorii Justice, kterou znáte ze seriálu na nickelodeonu: Victorious

snad se líbí ! :D :DD ... no nic tak asi zas za týden, pokusím se mamku na den matek(v neděli)přemluvit, abych už mohla na počítač. Už sem psala proč nemůžu xD