Duben 2013

Seriály BTR jsou staré na nickelodeonu 6 let?

11. dubna 2013 v 15:03 | Leela✿ |  Ostatní
Takže, na nickelodeonu dávali před půl měsícem pořad KCA 2013 . Zpíval tam Pitbull s Christinou Aguilera a bylo tam i Big time rush! Vypadali úplně jinak, ta sestra Kendella už byla dospělá(asi 19 let) a Kendall a Carlos byli úplně jiní. Carlos byl oholenej do hola, Kendall byl hnusnější :DD xD ... Logan měl vlasy nahoru a vypadal s prominutím jako blbec ... James měl krátké vlasy a vlastně, jak jsou staré seriály na nickelodeonu BTR ? Je tam mezi nimi dost velký rozdíl, myslím, že jsou staré 6 -5 let, ale ta Kendellova sestra je tam malá a reálně je dospělá.

Horečka :(

11. dubna 2013 v 14:58 | Leela✿ |  Deníček

Horečka :(

Čauky,
dnes sem se vůbec nevyspala! :(

Vstala jsem ráno ve 3:00 hodin a začala jsem brečet, protože mě hrozně bolela má pravá noha. Byla mi i zima, a to jsem byla přikrytá peřinou. Šla jsem na záchod a vzbudit mamku že mě hrozně bolí pravá noha. Namazala jí mi nějakym krémem :D a pak mě šla změřit. Šáhla mi na čelo a zdálo se ží že mám horečku!! ...,. Změřila mi teplotu a měla jsem 39.8 :( Řekla mi, že dnes do školy nepůjdu a zítra na plavání se školou už vůbec ne. Šla jsem pak už s mamkou spát, spala jsem s ní. Nemohla jsem vůbec usnout, pořád sem kašlala a byla sem úplně horká jako čaj xD ... Usnula jsem přibližně v 5:00 ráno, mamka taky nespala, protože chtěla abych se já vyspala. Mamka pak v 6:30 musela vstávat, brácha jel vlakem do Prahy se školou, takže ho vezla autem na nádraží. Já sem furt spala, pak mamka se vrátila zpátky do postele a spaly sme. To jsem měla 38.4 a teď už mám 37.3 a Áňa mi přišla donést sešit z angličtiny ze školy.

Doufám, že to příště nebude horší

Soutěž v Č.B. - jak to dopadlo

4. dubna 2013 v 13:27 | Leela✿ |  Deníček
Takže jak už víte, 24.března 2013 jsme byli s ATAKEM na soutěži v Českých Budějovicích! :) Vezli jsme Lulu naším autem, mě se chtělo dóóst spát ale když sem skoro zavírala oči (:D) tak už jsme byli před sportovní halou.Ve sportovní hale jsme čekali na ostatní děti, Petra tam dorazila asi v 11:00 a to jsme tam měli být v 10:45 ... V naší formaci je nás 14(myslím) a jedna holka Veronika byla zrovna nemocná, takže za ní tancovala Petra. Oblíkly jsme se do kostýmů a už říkali : A TEĎ PŘICHÁZÍ TANEČNÍ SKUPINA ATAK TÁBOR - ŠACHY!! :D xD ... Zatancovali jsme docela v poho, a hádejte co máme za místo!

máme zlatou!! :)) .... Kámoška Ája měla taky s Luckou zlatou, takže to bylo suprový

Pardon!

4. dubna 2013 v 13:22 | Leela✿ |  Ostatní
Ahoj po dlouhé době!
Už je duben a já se vám moc moc omlouvám, že jsem tu nebyla a potrvá to ještě dělší dobu!!Bráchovi se seká comp, prý kvůli tomu, že já sedím na jiném a on je napojený na naší WI-FI a my máme tu krabičku(nwm co to je :DD)no a prý do tý doby co mamka nekoupí nový kabel asi 160m(nwm) tak nesmím chodit na počítač :( někdy tajně jdu na WI-FI na mobile, jenže tam se mi nechce nic psát na blog, bylo by to řekněmě tak k ničemu a kdybych šla zase na Tablet tak by se mu to zase sekalo :( Nevím kdy mamka koupí přesně ten kabel, takže vám nemůžu přesně napsat kdy budu aktivní. V dalším článku se vám pochlubím!