Únor 2013

Jaké plánuji videonávody na víkend?

28. února 2013 v 16:27 | Leela✿ |  Videonávody

Jaké plánuji videonávody na víkend?

Tak,už dlouho jsem netočila žádné videonávody!Takže,tady máte seznam kdy o víkendu budu točit jaké videonávody.Moc jich není,ale ve středu a ve čtvrtek budu také točit(to sem dám ještě plán) ..

Soutěž-kdo je chytrý,vyhrává!!

28. února 2013 v 15:37 | Leela✿ |  Soutěže
photo edited for free at www.pizap.com
Tákže,připravila jsem si pro vás soutěž Kdo je chytrý,vyhrává!! Na e-mail lucik2035@seznam.cz mi posílejte,co si myslíte že je to za zvíře.Upravila jsem v pizap.com ... Domyslete si,jaké zvíř eby tam mělo být(hlava),vaše nápady pak vystavím na svůj blog.Hodnotit budou návštěvníci v anketě,která hlava je nejhezčí

Pošlete mi tu nejvtipnější jakoukoliv hlavu zvířete,kromě kotě(kočky) a návštěvníci mého blogu budou hlasovat a nejvtipnější obrázek!

Pejsci

27. února 2013 v 14:08 | Leela✿ |  Lucííkovské debility

Koťátko

27. února 2013 v 14:05 | Leela✿ |  Lucííkovské debility
Napadlo mě,zrušit příběh Pod peřinou sny ožívají.Je to zbytečné,místo toho budu psát Dobrodružství s Tracy Beckreovou a pak mě ještě napadlo psát příběh"Příběhy malého koťátka".Nebo klidně jiný název,napište do komentářů,aby to směřovalo k tomuto obrázku.Děkuji,předem!

Design- modrý zázrak

27. února 2013 v 13:37 | Leela✿ |  Designy
Tak včera jsem byla offline,protože nám nešel internet :( Asi od rána do večera do osmy,jenže to se mi pak už na počítač a na blog nic psát nechtělo..Nudila jsem se a tak jsem udělala další design.Podle názvu"modrý zázrak"to bude připadat jako nějaké modré zvíře,hmyz.Jsou to savci a žijí v moři.Kosatka a delfín.Na tyto zvířata jsem se zaměřila při dělání designu.Některé fotky jsem otočila,když nešel internet tak jsem si tam dala brushe ze složky.Je volný,takže si ho můžete dát na svůj blog,můžete považovat za svůj.Tak tady ho máte,napište do komentářů na jaká zvířata se mám zaměřit teď,nebo i na hmyz :))


"Nekonečno".

25. února 2013 v 18:27 | Leela✿ |  Témata týdne

"Nekonečno".

Téma týdne zní "Nekonečno" . Klikni na ,,Celý článek,, a můžeš si to přečíst!


Včerejší plavání v bazéně

25. února 2013 v 15:23 | Leela✿ |  Designy
"Včerejší plavání v bazéně",bylo úžasné!Ráno když jsme vstaly,bylo asi půl desáte.Nasnídlai jsme se,oblékli,zbalily plavky a šli jsme s mamkou do bazénu plavat!!Bohužel tam otvírali až v 10:00,takže jsme vyrazily v půl a za hodinu jsme tam byli.Vzala jsem si své nové růžové plavky,takže to bylo dokonalý.Bylo tam přesně 14 lidí,když jsme odcházeli bylo tam 60.Plavala sem 15xkrát kraula a pak to ostantí.Zkusila jsme už i delfína,je super že ve vodě dokážu vidět!Moje mamka ve vodě nedokáže vidět,štípou jí ve vodě oči.V Bechyni v bazéně nám vždy mě a bráchovi říká babička s dědou,že jsme v bazéně jako vodníci.Vždycky sme vyřízený,mokrý od zhora na zem.Pak mi mamka koupila horkou čokoládu,a jeli jsme domů!No vlastně,pak jsme ještě šli do Alberta,ale to snad stačí,néé ?? Jinak omlouvám se,že přicházím jen s krátkým deníčkem!Dnes sem ve škole dostala potrženou jedničku,juchůů!!Z vět o naíš škole,bylo jich 6x.Nakonec mě nevyvolala na slovíčka,ale zítra už skouší nová slovíčka,která jsme dostali dnes.Takže zase se jdu učit :( Papá!

Růžová není vše

23. února 2013 v 20:48 | Leela✿ |  Leela a její vymyšlené příběhy

Růžová není vše

Tess jsi tady?"zakřičela na Tess kamarádka Cat.Jo jsem,počkej ještě pár minut!"zakřičela jsem na Cat z mého pokoje.No ale rychle Tess,za chvíly nám jede autobus!"zakřičela nazpět Cat na Tess.Tess se ještě chvíly zdržela u zrcadla.Její mamka je slavná modelka,proto chce mít oblečení jako ona,každý den se prohlíží u svého nového růžového zrcadla prohlíží.Ták,ještě si učešu vlasy,vyberu triko se třpytkami a mám to!"zajásala jsem v pokoji.Učesala jsem si vlasy,vzala si triko se třpytkami a hurá za Cat!Cat čekala na mě dole u dveří,ještě že jsem jí pustila dovnitř.Tess,víš dobře,že jdem dneska do té ZOO Jihlavy?"zeptala jse mě Cat.Jasně že vím,proto si beru tašku přes rameno kde mám peníze,pití a svačinu."řekla sem,aby to Cat nepřipadalo divné.Když jsme šli spolu do školy,kde na nás čekal už celý plný autobus,uviděli jsme učitelku.Tess,proč jsi celá růžová?"zeptala se mě učitelka.Já mám přeci na sobě růžovou pořád!"řekla jsem trochu výrazněji učitelce.Učitelka se vrátila z očního,takže lépe vidí a dokonce si všimla i mého nového oblečení.Ale vážně Tess,proč jsi celá růžová,dit si pořád nosila černou,s tou si vypadala sexy!!řekla mi hlasitě Cat.No,teď mám i celý pokoj růžový,myslím si,že je růžová nejlepší!"řekla jsem šťastně.No jo Tess,ale růžová není vše,přeci máš ráda i jiné barvy,né?"zeptala se mě Cat.Ne nemám,růžová je prostě nejlepší."´řekla jsem Cat.Počkej takže ty tímhle chceš říct,že růžová je vše a že už ti nezáleží na našem kamarádství,že je růžová všechno?"zaječela na mě Cat.Né tak to nemyslím,hele nebudeme si povídat radši o něčem jinym,?"zeptala sem se Cat.Tak dobře,když si myslíš že růžová není vše .."řekla si v duchu Tess.Jen tak pro zajímavost :)

23. února 2013 v 20:46 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
"Jen tak pro zajímavost",zítra sem asi nenápišu móóóc článků,protože se budu učit na angličtinu,páč sem dostala dvě dvojky v pátek,takže aby mě nevyzkoušela zase ze slovíček!!Ještě budu dělat dva úkoly,které máme na pondlěí mít do školy hotové.Tak papa a doufám že sem vás nezklamala!

Design-FUTURAMA

22. února 2013 v 18:25 | Leela✿ |  Designy

VOLNÝ DESIGN ..
Nevydávat za svůj
Mít ho na blogu alespoň 5 dní
neupravovat
napiš do komentů že si ho bereš

JINAK JAKÉ MÁM DĚLAT DALŠÍ DESIGNY??TENTO UŽ MÁM V GALERII PŮL TÝDNE :)


Odlišný upír s upírkou-3.kapitol.

22. února 2013 v 15:39 | Leela✿ |  Leela a její vymyšlené příběhy
Všichni upíři a upírky,byly smutní.Mathew máma ležela na zemi.Byla mrtvá.Nákladní auto,které jelo po silnici,jí srazilo a máma to nepřežila.Mathew,je mi to moc líto."řekla Charlie.No nic Charlie,teď mi nezbylo nic."řekl Mathew smutně a šel směrem ke svému domu.Už to nebude jako dřív,nebude si Mathew povídat se svojí mámou,nebude ho ráno budit.Správný upír si má poradit sám,má zabíjet své přátele a rodinu.Ježne byl veliký problém vtom,že Mathew takový nebyl.Ani Charlie.Někdo najednou zaťukal na dveře.Mathew si otřel své krvavé slzy které mu tekly přímo z očí na zem,a šel otevřít dveře.Za dveřma se objevila Charlie.Ahoj Mathew,můžu dál?"zeptala se Charlie.Jo,můžeš udělej si pohodlí."odpověděl smutně Mathew.Charlie si sedla na křeslo a začala mluvit.Mathew,půjdeš se mnou ve 22:00 do kina?Dávají film"Lidice",může to být supr.No,víš,nejsem pořádně naladěný na nějaký malý mejdan v kině."odpověděl smutně Mathew.Aha,tak to nic já jen myslela,že ..."dál to už Charlie nedořekla.Mathew jí políbil na tvář.Když se upír s upírkou políbí,jeden z nich umře.Pro upíri není vhodné mít vztah,děti.Upířo se musí rozmnožovat,aby ve městě Rolingstop bylo více krádeží,apod.Teď se Charlie obávala,že Mathew umře,nechtěla aby umřel i on,natož jeho máma.Čekaly hodiny,dny,týdny a nic se nestalo.Tak Mathew a Charlie věděli,že jsou velice odlišný upíři.Když šli spolu do kina po 1558 dní(u nich je to po 14 týdnech),upíři a tým koček nemohli uvěřit,že sou ještě na živu.Charlie,dit normální upírka by zemřela,kdyby se políbila z upírem,ne?"řekl tým koček a pomalu odcházel.

Omlouvám se za docela krátkou kapitolu,za chvíly tu bude další!

Pejsek-divný tvor

22. února 2013 v 14:39 | Leela✿
Pejsek-divný tvor.Takhle to vypaád příšerně,ale doopravdy je pes nejlepší přítel člověka.Vytvořeno v BLOGGIF.com

Dobrodružství s Tracy Beckreovou-Že by nový sourozenec?

21. února 2013 v 18:45 | Leela✿ |  Leela a její vymyšlené příběhy
Tak a bylo po narozeninách.Vůbec sem necítila nějaké změny,že už budu velká a tak.Za několik let si představuju,že už budu mít hodnýho,spolehlivýho kluka.Doufám,že to takhle v budoucnosti bude,a né jako tato úžasná současnost.Bylo mi už 12 let a tak sem věděla,že by sem se o sebe mohla více starat.

Objednej si měnící obrázek

21. února 2013 v 16:25 | Leela✿ |  Blogiff-vše různé

Objednej si měnící obrázek

Chceš si objednat měnící obrázek ?? Tak už stačí se jenom zapsat,co chceš na měnící obrázky a je to !!

NAPIŠ DO KOMENTÁŘŮ

přezdívka/jméno
blog nebo-li web
e-mail
obrázky které chceš(pošli na e-mail lucik2035@seznam.cz)
do kterého dne to chceš mít hotové ??

Táák toto už zbývá jen doplnit !!
PŘÍKLAD :

Bloggif-super !!

21. února 2013 v 16:14 | Leela✿ |  Blogiff-vše různé
Ták na blogu http://wendyss-world.blog.cz/ jsem se seznámila s novou supr stránkou !! Je to nejlepší,z těch co znám,kde se dělají animačky,barevné obrázky apod.Bloggif je mnohme lepší !! TADY .. Je to opravdu suprové !! Za chvíly tu bude objednávka na animačky,apod .. Klidně se podívejte teď na mé texty které jsem tam udělal.Moc se mi líbí !!!! Už jdu dělat honem honem objednávku na animačky,foto efekty atd.


Novinky kolem mne

20. února 2013 v 16:11 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
Ahoj,
bohužel na blog nebudu psát zítra a dnes večer.Musím se učit věty na pátek na angličtinu.Učitelka nám včera oznámila,že se do pátku máme naučit nějaké věty o naší třídě.Máme umět na zpaměť dohromady 6 vět,ještě si je musím trochu poopravit a hurá na učení!V pátek sem už budu psát,ale pochybuju,protože půjdu s kámošema ze třídy ven.Chceme se dohodnout,že půjde půlka naší třídy.Tadeáše né,toho b yzase přivedla mamka a my chcem být alespoň samostatný a né rozmazlený.Zuzku asi taky ne,včera mi začala nadávat,takže se může jít bodnout .. Jinak ostatní jó!Ale Terku asi také né,to by pro ní bylo obtížný jít ven na ovál.Jinak máme ve škole NEW partu !! Jmenuje se parta Pouíků.Všichni v naší partě hrajem Poua,kromě nej. kámošky Barči.Do party patřím samozřejmě já,moje nej. kámoška Barča,kámoška Eliška a Péťa..Tady máte,jaké jsou naše přezdívky:
Barča : LuLu :)
Peťa : Pinký
Eliška : Elík
Já : BíBík :)

Pro mě upřímně je to super parta,ve školní jídelně sedíme vždy u nejlepšího stolu,sedíme vždy stejně.Kdžy nám někdo zabere místo,nevadí,my si porádíme vždycky !! Prostě jsme nejlepší kamarádky.

Zítra jdu koupit mamce kytičku do květinářství mí nej.kámošce Barče,mamka dnes má narozeniny!Je jí 40,má kulatiny !! Doufám,že mi teta(Barči mamka)dá nějakou krásnou kytičku,vezmu si s sebou 200 kč,někdy mi i teta dala kytičku k Velikonocím zadarmo !! Jinak už zas miluju další písničku !! Je to tak zvaně od BTR-Big Time Rush.Jejich seriály dávají i na pořadu Nickelodeon,prostě BEST!!!Jejich písnička Worldwide je úžasná!Naprosto jí miluju,sice je trochu pomalejší,teď poslouchám písničku od Victoria Justice-Best friend's brother,too BEST !!

Vaše Leela :*

Info-téma týdne

19. února 2013 v 15:59 | Leela✿ |  Ostatní

INFO-téma týdne

Když nebudu psát články k tématům týdne,nedivte se!Je to tím,že nevím přesně,nerozumím tomu co by jsem měla k tématu týdne napsat,o čem by měl ten článek být.Dřív byli barvy,to bylo docela supr,ale teď je téma týdne do neděle "Problémy 21.století".Jenže,co já vím,jaké měli lidi problémy ve 21.století?Ani nevím,co v 21.století bylo,takže na tohle téma týdne psát článek nebudu.Kdyby na Blog.cz dávali třeba já nevím nějaká zvířata,věci,města tak to by šlo.Dříve bylo téma týdne"Alkohol".To sem viděla v televizi jenom,že se nějaký lidé otrávily metyl alkoholem.Taťka mi to dříve vyprávěl,co všechno je alkohol,co je metyl alkohol a prostě info. o alkoholu.Byla sem moc šťastná,že o něm alespoň pár věcí vím.Teď už si skoro nic stoho nepamatuji,když sem vyhlásila rekonstrukci blogu,neměla jsem to smazávat.Takže,nebudu sem dávat články k nějakým pitomým tématům týdne .. Ták a du se pustit do zákusku,mamka má zítra narozky!!!


Skopírováno z netu

17. února 2013 v 8:09 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
Nepovedené Valentýnky - 8
zdroj- stránka Smíchov :)

Valentýn

17. února 2013 v 8:09 | Leela✿ |  Ostatní
Valentýn,tak to je sátek s Ameriky.Samozřejmě,že my Češi,my blbci jsme ho museli zase okamžitě převzat,mít ho jako v Americe.To je podobné,jako Santa Claus.Ježíšek je tajný,kouzelný.Ale Santa??Wtf,tak ten je vždy v nějakém obchodním centru,chodí k němu malé děti a říkají mu,co by jsi ty malý prckové přáli k Vánocům za ten dárek.No ale tohle je článek k Valentýnu,né?Jak někteří vědí,Valentýn je i jméno.Valentýn a Valentýna.Ti co sou zamilovaný,nebo jim Valentýn připadá nějak extra zajímavý,tak ho slaví a své zamilované osobě vždy koupí nějaký dárek věnovaný z lásky.Valentýn je 14.února 2013.

Novej net

17. února 2013 v 8:08 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
Ahoj !!

Sem přímo,přímo supr supr supr supr nadšená!Vždy jsem použila vždy s mojí rodinou jen Internet Explorer,ale teď sem si já stáhla nový net!Google Chrome je moc moc pomalý,proto sem si stáhla neobvyklý.Firefox,je suprově rychlej a je od společnosti Seznam .. Určitě si ho stáhněte taky,tady máte adresu : http://software.seznam.cz/firefox

Odlišný upír s upírkou

16. února 2013 v 12:44 | Leela✿ |  Leela a její vymyšlené příběhy

Byl jednou jeden upír,v městě Rolingstop.Byl velice odlišný od člověka,natož od zvířete.Jmenoval se Mathew.Bylo mu 1115 let,před 15 lety už měl zemřít,ale použil elixír dlouhorosti.Ve městě Rolingstop je velká nejnavštěvovanější knihovna s názvem"Sídlo paní Elssilové".V pátek tam vždy chodí nejvíce upírů,protože se tam jdou vzdělávat upírky z jejich kočičího týmu.Upírky,z kočičího týmu jsou rostleskávačky,všem upírům se ve městě Rolingstop líbí.Ale jedna upírka byla stejná jako Mathew.Kočičí parta upírek měla 8 členů a ta pátá,je od nich velice odlišná.Jmenuje se Charlie a je jí 1100 let.Když se s Charlie někdo hádá,naopak ho obejme místo toho,aby ho kousla velikýma bílýma zubama do ramene.Tak se choval i Mathew.Charlie přišla do party upírek teprve před 15 týdny,ale už ví co se má a co se nemá,i když to dělá trochu jinak.

Nové designy-překvapení

16. února 2013 v 10:32 | Leela✿ |  Designy
Pokud chcete nějaký z těchto designů na svůj blog,napište mi do komentářů nebo do"zpráv autorovi".Tady je máte!


Omlouvám se,že je ten poslední,papouškový šedý.Nějak sem to pokazila,tak snad nevadí

"Vzpomínky".

16. února 2013 v 10:28 | Leela✿ |  Témata týdne
Každý,když byl ještě malinkaté batole či kojenec,si na něco ze svého malého dětství musí pamatovat.I když si někdo nepamatuje,jak se narodil,a co se stávalo po jeho narození tak si něco musí pamatovat ze svých 6-8 let.Podle toho,kolik vám je teď právě let.Mě je 10(jak už sem tu psala)a mám dost rozšířené vzpomínky,nechci tu vypisovat všechno,to bysme tu byli ještě týden.Nedávno,nejspíš před několika měsícema jěště před vánoci sem vám tady psala o mích dvouch kocourcích-o Denískovi a o Maxíkovi.Nechci se k tomuto tématu:Mí milovaní kocourci vracet,protože by jsem se zase opět rozbrečela a to se mi moc nechce.Pamatuju si,i dokonce něco ze svých 6 let!Á ano,v 6-ti letech jsem byla se svojí celou milovanou rodinou tedy s taťkou,mamkou,bráchou na Blatech.Přesně nevím kde to je,ale je to národní park,kde sou hadi,prostě příroda.Moc dobře si pamatuji na to,jak sme šli po dřevěných kládách a viděli jsme mezi náma plazit hada.Nějaký pán nás tam fotil taťkovím foťákem,ještě si pamatuju,že jsme tam svačily pod dřevěnou střechou.Pak také,jak mi bylo 8 let a měla jsem krásný dort.Byl to dort čokoládový s ovocem,hlavně s dost šlehačkou!Vzpomínky jsou pro mě vším,někdy si zalezu pod polštář,vezmu si svého žlutého méďu se srdíčkem na kterém má napsané "Love" a myslím na ty časy,kdy to bylo pro mě vším se s těmi tvory,s lidmi potkat.Bohužel,vám sem nemůžu dát mé vzpomínky(fotky) z dětství,mamka je dala na CD , takže aby sme to neměli zbytečně ve složkách v počítači.

Pauza blogování

7. února 2013 v 14:18 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
Ahoj,
příjde mi že se tomuto blogu moc nevěnuji,proto bude pauza mého blogování.Dneska mi nějak není do vesela,spíše do pláče takže se mě nepokoušejte rozzlobit prosím :) .. Pauza blogu by měla být do 16.2. 2013 , z rodinných i mích důvodů.Moc důvodů k tomu nemám,ale mám mokrou klávesnici od pláče tak už radší do 16.2. 2013 psát nebudu.To co teď máme v rodině,vám nebudu říkat.Není to nic,že nikam jedeme, nebo-li že dokonce se stěhujeme!To vůbec ne!No a stejně teď půjdu za chvíly s Annet ven,tak vypínám počítač.Ještě si možná počkám,jestli bude online na Skypu Reus a Filip,jen tak pro zajímavost.Tak doufám že vás to neomrzí,mě osobně ne,ale pauza blogování by byla dobrá pro všechny.

Uvidíme se zas příští sobotu!

Diplom za uhádnutí živé osoby

6. února 2013 v 16:37 | Leela✿ |  Soutěže
Tak Suri(Teddy),Toffee a Wendyss tady máte diplomy!Jinak Wendyss,vyber si co budeš chtít za tu odměnu v LiterSoutěži.Pro ostatní už dlěám diplom,pro tebe,ty si musíš vybrat co chceš :)


Adame,pátka se nedožiješ!

6. února 2013 v 16:18 | Leela✿ |  Deníček
"Adame,pátka se nedožiješ!" . Á ano,Adam se unás ve škole pátka nedožije :(( chudáček . :* .. No tak poslední hodinu ve škole jsme malovali kočku,obtahovali sme obličej voskovkami a vybarvovali hlavu voskovkami,kromě uší.Na uši sme přilepily barevnou látku,aby to nebylo obyčejné.Sedím s Barčou,takže sem si od ní mohla pučovat milión voskovek.Adam spolužák,který seděl hned vedle mě,měl ořezávátko na voskovky.Chtěla sem,aby mi ořezal černou voskovku,bohužel se mu to nepodařilo!!Než zlomil tu mou,předtím si zlomil ještě svou tlustou oranžovou.Do teď mi bude černou pučovat Barča nebo-li Adam! O hodině jsme se dost spolu nasmáli,ještě s Davidem,protože ************************.No to byste nepochopily.Někdo větší možná ano,ale nebudu to sem psát,je to vůlgární.No a jinak den supr,domů ze školy sem šla s Annet a teď půjdu v 17:20 na tancování.Už se těším!

Pro chytré hlavy

4. února 2013 v 19:06 | Leela✿ |  Soutěže
Chcete vidět své výsledky ve vidění?Tak mi na e-mail lucik2035@seznam.cz pošlete,co je napsáno na tadytěch cedulkách.,.Tady máte ceny :
1.místo - diplom+avatar+měsíční reklama na mém blogu na tvůj blog
2.místo - diplom+14 dní reklama na mém blogu na tvůj blog
3.místo - diplom+třídenní reklama na mém blogu na tvůj
Zbylá místa čeká diplom s obrázkem,který chce

Tak tady!Že by spoluadminka?

4. února 2013 v 18:16 | Leela✿ |  Ostatní
No,tak napadlo mě,že by sem mohla udělat přihlášku na spoluadminku či spoluadmina.To znamená,že bych jim dala své heslo na tento blog Svět kolem mne a mohli by sem psát různé věci jako já.Ale zas nechci,aby mi mazaly rubriky,články apod.Chápu,že většina spoluadminů či spoluadminek tohle nedělají,ale přeci blog má zůstat jen jedné osobě,je to tak?Co když vám pak někdo ukradne heslo,bude lhát,že to neukradl on a zruší blog?Toho se právě já teď obávám.Učitelka na informatice nám říkala,že hesla nemáme dávat ani nejblížším přátelům,po případě rodičům.Toto by mělo být pravidlo pro Teddy(z blogu
http://good-world-of-teddy.blog.cz/ ) Ta řekla své všechny hesla na howrse,na všechny maily a na účty na blogu Annet.I když je to vaše nejbližší,nejlepší věrná kamarádka,někdy vás ale může zradit.Vy to ovšem můžete ingorovat,že takový vaši kamarádi či kamarádky nejsou,ale vždy u nějakého kamaráda jsou problémy.Tak mi prosím napište do komentářů,jaký máte vy názor na to,že by ste se obávali aby vám spoluadminka či spoluadmini ukradli heslo na blogu.

Mějte se! :*

Děkuji za skvělý nápad!

4. února 2013 v 16:04 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
,,Děkuji za skvělý nápad!"

Ale fakt děkuju Barčo XD !! Když sem šla dnes s nejlepší kamarádkou Barčou na kroužek trampolínek,něco jí napadlo!To vám neřeknu jen vám řkenu:Může vám to být úplně u prd*** XD :DD :D . Přesazovaly sme se ve škole a zase sedím s Barčou!Jupíí.Pokud nevíte kdo je Barča(nej kámoška)tak je to ta kteár mě seznámila s kamarádstvím a s životem :D .. Mám tě ráda Barů a Re*** :*

"Realita".

4. února 2013 v 16:02 | Leela✿ |  Témata týdne
Všichni žijeme v realitě.To,co nechceme ale už se to stalo,je realita.Většina lidí si myslí,že je lepší si psát jen tak přes internetové stránce třeba na Twitter,Facebook,Skype ale je lepší se potkat v realitě,aby každý viděl jak se ten druhý chová,jestli se mu líbí a jaký opravdu je.Spousta lidí se na Facebooku hraje,jaký sou to machři,jak sou suprový,ale v realitě to tak není.Stalo se mi to už jednou.S jedným klukem Blondýn Maty.Na facebooku si hraje na machra,který je suprový,který všechno umí , ale v realitě je to jen kousek blbýho kluka,blonďatýho kterej balí všechny holky.Psát si s někým přes internet,to je rovnou lepší se vidět v realitě a něco si vyříkat.

Pardon že je to divné,ale musím jít na kroužek a Martin také musel :**

Láska na dálku

3. února 2013 v 14:39 | Leela✿ |  Leela a její vymyšlené příběhy
Tak máme tu další povídku!Tentokrát s ebude jednat o lásku,o city.Tak si to přečtěte a napište co si o tom myslíte!

Písničky které miluju

3. února 2013 v 9:45 | Leela✿ |  Ostatní
Tak tady vám dávám jenom pár písniček,které fakt mám ráda.Tak si je poslechněte a nezapomeňte na komentáře!


No,jen na fb

3. února 2013 v 9:32 | Leela✿ |  Leela a její kecálek
Ahoj,
tak možná kdo se dívá na můj profil na Facebooku tak si možná všiml nové přezdívky.Na facebooku se jmenuji BíBí´,jako normálně ve škole mezi kamarády.Přidala sem si jednu holku která chodí s mím kámošem,tak snad mě bude přezdívat BíBí na vždy.Jinak můžete se podívat na můj osobní profil na Facebooku na mé kamarády které nechci nikdy ztratit!Sice jsou jen tři,ale s těmi sem teď hodně trávila dny a měsíce,proto sou tam jen oni.Jinak dnes možná půjdu ven s Peťou zase,zkusím se pokusit ještě zavolat Terce,aby doma netrčela.Tady na blogu sem pořád Leela✿ , jen na Facebooku sem BíBí.Mějte se!

Fotky ze včerejška

2. února 2013 v 19:08 | Leela✿ |  Lucííkovské debility
Tak tady máte fotečky!

Omlouvám se!

2. února 2013 v 18:12 | Leela✿ |  Deníček
Ahoj,
moc se omlouvám že sem dnes ráno a odpoledne,dopoledne nebyla vůbec na mém blogu aktivní.Byla sem u mé kamarádky Péti.Ze včerejška na dnešek sem u ní spala.Bylo to dobrodrůžo,hlavně vkolik jsme šli spát.V pátek na mě zazvonila ve 20:30 mě vyzvednout už ksobě.Rychle jako blesk sem na sebe natáhla botasky,tepláky a bundu ze svetrem.Peťa bydlí hned naproti mě v paneláku,takže sem se oblíkla né moc teple.Pozdravila sem tetu,protože pozdravovala mou mamku.Šla sem se převlíknout do pyžama a Peťa se šla vykoupat.Hráli sme si přes WI-FI na našich mobilech na Pouovi piškvorky,já vyhrála!Heč,heč!Pak jsme si povídali s klukama přes skype.S Martinem a s Filipem.Ještě s jednou příšerně blbou holkou XD ..

Pak jsme začali tancovat na Gangnam style-ČESKY a začaly zpívat.Ve 23:00 sem si povídala s Martinem a s Filipem,tkaže nebyla nuda.Peťa už mezitím spinkala v pelíšku :( Ve 23:15 sem už pomalu usínala.V 7:15 sem vstala,všude ticho ale teta zapínala pračku a začala prát :)* . Pak šla vzbudit Peťu a mě,že Peťa má jít vyvenčit pejska.Tak bylo 07:30 a my sme se probouzeli,ospalý,neučesaný a šli jsme se pořádně projít.Takovád ranní supr procházka.Pak sem si zas povídala s Martinem.Supr kluk :* . :)* No a dál?Šli jsme si do obchodu koupit ENERGY DRINK(OBELIXE)a byli sme energický!Jinak dám vám sem ihned fotky z venku,jak sme se fotily na ovále a byli sme na Marsu!

Dnešní supr dopoledne a půlka odpoledne

1. února 2013 v 13:39 | Leela✿ |  Deníček
Ahoj!
Dnes sem byla se svojí kamarádkou Peťou nakupovat.No,nenakupovali jsme pro nás,ale pro štěňátko(Peťi)yorkšírský teriér.Je fakt moc krásnej.Nakoupily sme v nákupním centru barevné pytlíky na výkali,kousací hračku a vodítko.Bylo tam dost vodítek.Červená,modrá,bílá,růžová,fialová,ale my jsme vybrali speciálně pro Maxííka(štěně)světle modré.Ještě Peťa koupila své druhé kamarádce na narozeniny triko za 100 kč světle zelený.Bylo jí jedno,jestli jí bude nebo ne,protože sní moc nekamarádí.Pak sme šli domů.Po čtvrt hodině sem šla k ní na návštěvu,k její babičce a k Petě.Ona obědvala rybí filé s bramborovou kaší.Čekala sem půl hodiny než se nají a pak už hurá do hipermarketu!Rodiče nebyly doma,takže sem si musela zajít koupit čínské nudle.Mňam!Šli sme s Maxííkem(malinkým štěňátkem)a ještě s Kimíkem.Kimík je jeho tatínek.Když sme přišli domů z pejskama a s nudlemi,tak sme se předtím domluvily že za 7 minut půjdem zas ven.Ve 45 !! Takže jdu se už oblíkat,aby zase nám tu nezvonila milionkrát XD

MucQ